Ważne

Lenovo P70t to 5-calowiec z baterią o pojemności 4000 mAh

Pisałem Wam ostatnio o chińskim telefonie, Elephone P5000. Oferuje on mocną specyfikację, ale elementem, który od razu rzuca się w oczy jest bateria o pojemności 5350 mAh. Jest to jeden ze sposobów na osiągnięcie przyzwoitego czasu pracy na jednym ładowaniu i podobnego zdania jest Lenovo, które niedługo zaprezentuje model P70t.

Lenovo P70t to 5-calowy smartfon, który wyświetla obraz o rozdzielczości 720 x 1280 pikseli. Ten model napędzany jest przez 64-bitowy procesor MediaTek MT6732 wyposażony w 4 rdzenie oraz wspierany przez 1 GB pamięci RAM. Znajdziemy w nim także 8 GB pamięci wbudowanej, slot na kartę MicroSD, łączność LTE, podwójny slot na karty sim, 13-megapikselowy aparat główny oraz 5 mpix na przednim panelu. Na tylnym panelu będzie użyty materiał, który w dotyku ma przypominać skórę.

Lenovo_P70t_1

Najważniejsza jednak jest bateria o pojemności 4000 mAh, która w trybie czuwania ma utrzymać ten telefon przy życiu przez 46 dni. Oprócz dużego ogniwa za długi czas pracy ma odpowiadać tryb oszczędzenia energii wykorzystywany przez Lenovo. Jeśli chodzi o wymiary, to wynoszą one 142 x 71,8 x 8,9 mm. Nie jest na razie znana cena tego urządzenia, ale ma ono trafić do sprzedaży w najbliższym czasie.

Komentarze

 • mymek

  Takie pytanie: czy w ogóle możliwe jest osiągniecie tego wyniku 46 dni czuwania, bo dla mnie brzmi to jak bajka….

  • W smartfonach łatwe to nie jest, ale zobaczymy ;)

   • pe

    Spoko. Mam starą defy mini. W zasadzie z niej nie dzwonię tylko sporadycznie odbieram połączenia. Gps wifi bluetooth wyłączone wymuszone 2G. 10 do 12 dni czuwania. Bateria nie wiem jaka ale pewnie mniejsza niz 1500mAh.

   • maly kazio

    Spokojnie da radę.
    Iphone 4, który leży w pracy na biurku.
    Nikt do niego nie dzwoni. Transmisja i synchronizacja włączona.
    Uaktywniam mu ekran raz na parę dni żeby zobaczyć czy nie ma aplikacji do zaktualizowania.
    O ile nie robię aktualizacji to bez ładowania leży i działa z 10 dni.
    Nexus 10 z wifi wyłączonym w czasie uśpienia.
    Niby bateria większa.
    Uaktywniany co parę dni po to żeby się zsynchronizował i zeby pobrać aktualizacje działa z półtora miesiąca albo i ze dwa – nie liczę.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona