Hearthstone: Heroes of Warcraft już dostępne w Google Play

Gdy kilka dni temu pisałem o tym, że długo wyczekiwana Androidowa wersja Hearthstone została udostępniona dla graczy z Australii, Kanady i Nowej Zelandii, spodziewałem się, że na światową premierę będziemy musieli poczekać przynajmniej tydzień. Okazało się jednak, że tytuł ten zawitał do naszego kraju znacznie wcześniej.

Osoby, które od ponad ośmiu miesięcy cierpliwie czekały na możliwość odpalenia wspomnianego tytułu na urządzeniach spod znaku Zielonego Robota, mogą więc wreszcie odetchnąć z ulgą i zabrać się za kolekcjonowanie kart (lub skorzystać z kolekcji zebranej na innych systemach, gdyż wszystkie postępy w grze przypisywane są do konta Battle.net). Warto jednak pamiętać o tym, że gra przystosowana jest do ekranów od 6 cali wzwyż, dlatego też osoby, które liczyły na możliwość gry na smartfonie będą musiały jeszcze trochę poczekać (nowy interfejs przystosowany do mniejszych ekranów ma pojawić się dopiero w przyszłym roku).

Gra Hearthstone: Heroes of Warcraft dostępna jest do pobrania za darmo (mikropłatności) w sklepach App Store i Google Play.

 

Komentarze

 • Twin

  szukam taniego tabletu z androidem lub windows 8 na ktorym płynnie będzie można grać, jakieś propozycje?

 • Lizergamid

  Radzę kupić coś z 2 gb ramu i bez chipów power vr lub tegra – narazie jest kiepska optymalizacja na nich.

 • niconozomu

  Optymalizacja to w ogóle jest kiepska. Wersja na PC działa płynniej przez zdalny pulpit niż dedykowana apka na androida na Tab S. No i nie trzeba było czekać 8 miesięcy, bo przez rdp gra chodzi wyśmienicie :)

  • Tomasz Lenartowski

   Na Tegrze K1 gra przez większość czasu działa nieźle, ale przy przełączaniu między planszą a menu klatkuje jak diabli. Czekamy na aktualkę.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona