Ważne

Fujitsu Stylistic Q335 – 8-calowy, biznesowy tablet

Fujitsu nie jest jedną z najpopularniejszych firm produkujących tablety, ale czasem pokazują ciekawe urządzenia i to im trzeba przyznać. Ostatnio była to opisywana przez Marcina hybryda Stylistic Q555, a teraz Japończycy zaprezentowali coś mniejszego z tej rodziny – Stylistic Q335.

Fujitsu Stylistic Q335 to 8-calowy tablet, którego rozdzielczość ekranu LCD wynosi 1280 x 800 pikseli. Napędza go 4-rdzeniowy procesor Intel Atom Z3735F oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 64 GB pamięci wbudowanej, 5-megapikselowy aparat na tylnym panelu (1,26 Mpix na przodzie), WiFi, slot na karty microSD, złącze micro HDMI oraz 20 Wh baterię, która pozwoli, z założenia, na 9,5 godzin pracy (ale nie wiadomo w jakiej konfiguracji).

fujitsu-q335-cases

Jest to urządzenie biznesowe, ponieważ możemy zamiast Windowsa 8.1 zmienić go na wersję with Bing lub Pro. Poza tym oferuje również wsparcie dla Trusted Platform Module (TPM), co zwiększa bezpieczeństwo takiego urządzenia. Nie jest na razie znana jest cena, z kolei na rynku ma pojawić się w połowie stycznia. Razem z nim zadebiutują różne pokrowce do wyboru.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona