Ważne

Allview Wi8G z Windowsem 8.1 i modemem 3G – w sprzedaży od stycznia

I kolejny stosunkowo tani tablet z Windowsem 8.1 debiutuje na polskim rynku. Tym razem wprowadza go rumuńska marka Allview, która jakiś czas temu zadebiutowała w Polsce i – co trzeba przyznać – zasypuje nas non stop kolejnymi nowościami. Poznajmy Allview Wi8G – 8-calowy sprzęt z systemem Microsoftu i 3G.

Moduły 3G w tanich tabletach z Windowsem to wciąż rzadkość, przez co mamy punkt zaczepienia, by przyjrzeć się zaprezentowanemu Wi8G z większą dokładnością. Co zatem oferuje w cenie wynoszącej 649 złotych?

Allview Wi8G to przede wszystkim 8-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, czyli standardowej dla tej wielkości, czterordzeniowy procesor Intel Atom Z3735G o częstotliwości taktowania do 1,83GHz, 1GB pamięci operacyjnej i tylko 16GB pamięci wewnętrznej, ale z możliwością rozszerzenia jej dzięki slotowi kart microSD. Oczywiście wraz z urządzeniem otrzymujemy roczną licencję na pakiet Office 365 z 1TB na dysku One Drive.

Tablet oferuj aparat i kamerkę 2 Mpix, Bluetooth 4.0, port microUSB, 3.5 mm jack audio, WiFi 802.11 b/g/n oraz akumulator o pojemności… 2000 mAh. Na jego pokładzie nie znajdziemy GPS.

Urządzenie trafi do sprzedaży piątego stycznia 2015 roku i będzie dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: białej i czarnej. Aktualnie trwa przedsprzedaż.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona