Ważne

Acer Liquid Jade S to ciekawy 5-calowiec z 64-bitowym układem MediaTeka

W czerwcu tego roku Acer na targach Computex pokazał aż 5 nowych smartfonów. Jednym z nich był Liquid Jade, a teraz tajwańska firma zaprezentowała ulepszoną wersję tego 5-calowca. Co zaoferuje nam Liquid Jade S?

Acer Liqud Jade S to, jak już wspomniałem, 5-calowy phablet, który na swoim ekranie IPS wyświetla obraz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Sercem tego urządzenia jest 8-rdzeniowy układ MediaTek MT6752M o taktowaniu 1,5 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Jest to pierwszy smartfon Acera z 64-bitowym procesorem. Znajdziemy w nim także 13-megapikselowy aparat główny, 5 Mpix matrycę na przednim panelu, 16 GB pamięci wbudowanej z możliwością rozszerzenia oraz baterię o pojemności 2300 mAh.

Warto również zauważyć, że ten smartfon obsługuje dwie karty SIM oraz pracuje w standardzie 4G LTE. Pracuje on pod kontrolą Androida 4.4 KitKat. Na razie został pokazany na Tajwanie i jego cena w przeliczeniu to 225 dolarów. W chwili obecnej wiadomo, że pojawi się jeszcze w Indiach, ale nie są znane kolejne rynki, na których zadebiutuje.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona