Wiko VIEW

Toshiba Shared Board (TT301) to 24-calowy tablet z Androidem

Jakiej wielkości jest optymalny tablet? Oczywiście zależy to od przeznaczenia, niektórzy będą krzywo patrzeć na wszystko, co większe niż 7 cali, a z drugiej strony znajdziemy użytkowników, którzy nie widzą zastosowania dla urządzeń mniejszych niż 10 cali. Trudno jest dyskutować kto ma rację, ale co powiedzielibyście na 24-calową dachówkę?

Toshiba zaprezentowała właśnie takie urządzenie, przeznaczone dla użytkowników biznesowych. Tablet nazywa się Shared Board (TT301) i ma 24-calowy ekran LCD wyświetlający obraz o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli. Za moc odpowiada w nim dwurdzeniowy procesor o taktowaniu 1,0 GHz oraz 1,5 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim również 16 GB pamięci wbudowanej, WiFi oraz Androida 4.2.1 Jelly Bean. Razem z nim możemy również zamówić pilota.

Toshiba Shared Board (TT301) 2

Nieznana jest jeszcze cena tego urządzenia. Oczywiście przeznaczony jest on dla biznesu i raczej nie znajdzie zastosowania w prywatnych domach.

Komentarze

 • Sony

  Bzznesowy Android? Bez jaj :) Programy ERP to proste apki do sprzedazy dedykowanej, CRM też lezy i kwiczy, proramy narzędziowe? Śmiech na sali.

  Za to muszę stwierdzić, że będzie to zaje… 24 calowa foto-ramka :)

  • Michał

   Rzeczywiście jako ramka extra :D tylko 1920 x 1080 to troche mało. Jak to jest, że do 6-calowych urządzeń pakują takie kosmiczne rozdzielczości, a jak ma wyjść urządzenie z 4x większą przekątną to dają takie g*wno?

 • gość

  1,5 GB RAM i jelly bean , WOW :-)

 • Ja(ten prawdziwy)

  “(…) nie znajdzie zastosowania w prywatnych domach.”
  To zdjęcie nad ostatnim akapitem+to zdanie=XXXDDDDDDD

 • Mika

  Idealny do podróży. Wyciągasz takiego w pociągu i cały wagon ogląda z Tobą film xD

 • AS

  Jako naścienna tablica z karteczkami i notatkami. Tylko, że pewnie strasznie droga.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona