Lenovo K3 to 5-calowiec ze Snapdragonem 410 za 330 złotych

Pisałem Wam ostatnio, że Lenovo zamierza powołać do życia nową firmę, która będzie konkurować z Xiaomi. Jednak zanim to nastąpi, chiński producent i tak zamierza zdobyć dla siebie większy kawałek rynku mobilnego w Chinach. Dlatego powstał Lenovo K3, który przyciąga ciekawą specyfikacją i atrakcyjną ceną.

Lenovo K3 to 5-calowiec, który na swoim ekranie wykonanym w technologii IPS wyświetla obraz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli. Jego sercem jest 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 410 o taktowaniu 1,2 GHz oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim również 16 GB pamięci wbudowanej , slot na kartę MicroSD, 8-megapikselowy aparat główny (2 mpix na przednim panelu), łączność LTE oraz baterię o pojemności 2300 mAh. Pracuje on pod kontrolą Androida 4.4 KitKat.

Lenovo K3 ma być na razie dostępny tylko w Chinach, ale nie jest to jeszcze potwierdzone. Możliwe, że przy dobrej sprzedaży dostaniemy podobny produkt również na rynek europejski. Oczywiście najważniejsza jest jego cena, która wynosi tylko 599 yuanów, czyli około 330 złotych.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona