Ważne

Motorola w przyszłym roku pokaże „swojego” i mocniejszego Nexusa 6?

Motorola ma ostatnio bardzo dobry okres, jeśli chodzi o flagowce. Najpierw, razem z Google, pokazała Nexusa 6, a potem zaprezentowała Droida Turbo. Jednak to nie szczyt możliwości już chińskiej firmy i w przyszłym roku poznamy następny phablet z charakterystycznym znaczkiem M, który będzie dużo mocniejszy od tych dwóch urządzeń.

Według przecieków nowy phablet Motoroli będzie bardzo podobny do Nexusa 6, tylko dużo mocniejszy. Ma on mieć ekran o podobnej wielkości (prawdopodobnie 5,9 cala) i takiej samej rozdzielczości, czyli QuadHD (2560 x 1440 pikseli). Jednak jeśli chodzi o wydajność, to prawdopodobnie zostanie on wyposażony w Snapdragona 810 oraz 4 GB pamięci operacyjnej RAM! Taki zestaw zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Na rynek ma trafić w połowie przyszłego roku.

Chciałbym jeszcze zauważyć, że trudno na razie jest ocenić ile w Motoroli jest już Lenovo, a ile nadal Google, ale mi bardzo podoba się droga jaką obrała ta firma. Ciekawe Moto G oraz Moto X i dodatkowo super mocne sprzęty, jak chociażby ten phablet. Z chęcią będę przyglądał się uważniej poczynaniom Motoroli w przyszłym roku.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona