Orange: pakiet 3GB internetu za 3 złote

Internetu nigdy zbyt wiele, prawda? Zwłaszcza w telefonie, gdzie pakiety danych wcale nie należą do najtańszych. I tu z pomocą przychodzi jeden z operatorów, który ostatnio dał się poznać ze świetnej promocji pakietowej z okazji wakacji – 6GB za 6 złotych na 60 dni. Tym razem “Pomarańczowi”, z racji nadchodzących świąt, postanowili dać nam możliwość skorzystania z nowej oferty, w ramach której otrzymujemy pakiet 3GB za 3 złote na 30 dni.

Możliwość skorzystania z pakietu, o którym mowa, przewidziana została dla osób posiadających numer w następujących taryfach: Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go. A sama oferta jest ważna do 5 stycznia 2015 roku.

Co ważne, pakiet nie wyklucza się z innymi promocjami i można kupić jego dowolną ilość.

Aby aktywować pakiet 3GB za 3 złote na 30 dni należy wysłać SMS pod numer 260 o treści INT3 (koszt za SMS zgodny z posiadaną taryfą).

Komentarze

 • aaa

  Jeśli używamy internetu w Orange na kartę to lepiej po prostu przejść na Orange Free zamiast bawić się w takie łapanie promocji.

 • PW

  A odnośnie Aero2 to wyszło szydło z worka – po to wprowadzono captcha, żeby teraz mogli sprzedawać pakiety internetowe… Można sobie zobaczyć na ich stronie: 3 GB na 30 dni za 5 zł, 5 GB na 60 dni za 10 zł. Swoją drogą nie wiem kto układał tą ofertę ;)

  • fffdd

   Ale tutaj chodzi o to że jeśli ten pakiet wykupisz nie będziesz musiał wpisywać tego kodu. Po przekroczeniu pakietu zabezpieczenie powróci ale dostęp nie będzie ograniczony

   • PW

    Wiem, ale chyba nie o to chodziło w warunkach przyznania koncesji na LTE? Moim zdaniem samo wprowadzenie captcha było przegięciem, ale teraz wiem, że to nie chodziło (jak to wcześniej było przedstawiane przez spółkę) o czubów, którzy pompowali niesamowite ilości danych na 512 kbps ;) tylko o to, żeby wprowadzić płatny dostęp! Nikt by im nie zapłacił nawet 5 zł, gdyby nie było captchy – o to chodzi.

 • LCD

  Taa ani słowa o regulaminie, na stronie Orange też nic. A przeważnie takie usługi mają swoje haczyki w regulaminach (np. sporo usług wyłącza usługę rok ważności konta). Do tego na stronie orange najwięcej jest komentarzy ludzi, którym kasę pobrało a net nie działa.

  • Robinsone

   Ja osobiście korzystałem z promocji na 6GB w wakacje i Internet działał bez problemu i ważności konta też nie stracilem. Jak do tej pory żadnych skutków poza zabraniem mi 6 zł. z konta i otrzymaniem 6GB Internetu Nie odczułem.

  • M W

   Jest info na Facebooku Orange, od wczoraj.

 • miku666

  Macie malutki błąd nie DO STYCZNIA 2014 ale 2015 pozdrawiam

 • jk

  A jak sprawdzić stan ? W sensie ile ubyło nam tego transferu danych ? Przez sms ? Ale jak?

 • Aha

  Działać to będzie teraz ?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona