Ważne

Przedświąteczna promocja Prestigio – Tablety nawet za połowę ceny

Sezon świąteczny zbliża się wielkimi krokami, już za trzy dni słynny czarny piątek, podczas którego w Stanach panuje prawdziwa gorączka zakupów, a w Polsce Prestigio we współpracy z RTV Euro AGD wprowadza niezłą promocję na wybrane urządzenia tej marki.

Jeżeli zastanawiałeś się nad prezentem dla kogoś w postaci elektronicznego gadżetu, to być może teraz jest właściwa pora, żeby nabyć tablet w Euro. Jednym z przecenionych urządzeń jest MultiPad 4 Quantum 9.7 (PMP5297C), którego cena została obniżona z 799 zł do 399 zł. Jest to 9,7-calowy tablet z wyświetlaczem IPS, 8 GB przestrzeni na dane użytkownika i 2 GB pamięci RAM. Urządzenia objęte zniżką będzie można nabyć w 20 sklepach sieci Euro na terenie całego kraju.

Lista punktów sprzedaży biorących udział w promocji: Zabrze, Włocławek, Morena, Biała Podlaska, Futura-Kraków, Słoneczna-Radom, Chełm, Wilczak, Fordon, Kraków II, Park Franowo, Galaxy, Jubilerska, Dąbrowa Górnicza, Jurajska-Częstochowa, Elbląg, Stary Browar Poznań, Rumia, Nowy Targ, Łódź Widzew.

Przecenione tablety będzie można nabyć do wyczerpania zapasów lub do końca roku, jednak patrząc na to, jak szybko rozeszły się przecenione swego czasu o połowę Galaxy Taby nie czekałbym z zakupem do ostatniej chwili.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona