XOO Belt – powerbank w pasku do spodni

Baterie montowane w urządzeniach mobilnych coraz rzadziej potrafią podołać wysokim wymaganiom użytkowników. Nic więc dziwnego, że z roku na rok rośnie popularność wszelkiej maści powerbanków.

Firma Nifty uznała jednak najwyraźniej, że akcesoria tego typu rozwiązują wprawdzie problemy z brakiem zasilania, ale jednocześnie przysparzają ich posiadaczom kolejne kłopoty, gubiąc się nieustannie i zajmując cenne miejsce w kieszeniach, torbach i plecakach. Proponowanym przez nich remedium na wspomniane niedogodności jest XOO Belt, czyli powerbank ukryty w pasku do spodni. Trzeba przyznać, że chociaż oferowana przez niego pojemność (2,100 mAh) nie dorównuje większości konkurentów, to jednak rzeczywiście zwalnia on nas z konieczności pamiętania o zabraniu dodatkowego akcesorium przed wyjściem z domu. Co więcej, powerbank zaprojektowano tak, by mniejsze urządzenia, takie jak smartfony i phablety, mogły ładować się pozostając w kieszeni spodni. Autorzy projektu nie wykluczają też wprowadzenia kilku różnych wersji paska, różniących się od siebie wyglądem (w tym wersji damskiej). Wszystko zależy jednak od tego jak przyjmie się model podstawowy, dostępny w kilku rozmiarach i dwóch wariantach kolorystycznych.

XOO Belt obecnie znajduje się na etapie zbiórki pieniędzy za pomocą kampanii w serwisie Indiegogo i wszystko wskazuje na to, że uda mu się zebrać wymaganą kwotę. Przewidywana cena akcesorium wynosi 200 dolarów, jednak osoby, które zdecydują się wesprzeć zbiórkę mogą go otrzymać znacznie taniej. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem produkt trafi do sprzedaży w lipcu przyszłego roku.

Komentarze

 • Tomasz Lenartowski

  “Po co tak grzebierz w spodniach”
  “Ładuję komórkę”

  Czy ja wiem? XD

 • $200 = 800 zł
  -Nie dziękuję

  • KruSzekOkruSzeK

   Rozumiem, że wliczyłeś już polskiego dystrybutora. :P

 • Ja bym skorzystał z przyjemnością, gdyby tylko cena była w okolicach normalnych powerbanków czyli powiedzmy do 150zł

 • mat

  Nie wydaje mi sie by trafili do szerokiego grona odbiorcow… Prosciej i taniej sobie powerbanka kupic i doczepic do spodni…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona