Acer Iconia Talk S to 7-calowe urządzenie z łącznością LTE

Często w komentarzach piszecie o problemie w rozróżnieniu smartfonów, phaletów i tabletów. Acer zaprezentował kolejne urządzenie, które będzie spędzać sen z powiek ludziom, którzy muszą znaleźć jedną i słuszną nazwę dla niego. Jest to Iconia Talk S, czyli 7-calowy tablet z funkcją dzwonienia lub, jak kto woli, bardzo duży phablet.

Acer Iconia Talk S to, jak już wspomniałem, 7-calowe urządzenie, które wyświetla obraz o rozdzielczości 1280 x 720 pikseli, a za moc odpowiada w nim 64-bitowy i 4-rdzeniowy procesor Snapdragon 410 oraz 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim także 5-megapikselowy aparat główny (2 mpix na przednim panelu), 16 GB pamięci wbudowanej, slot na karty microSD oraz baterię o pojemności 3780 mAh. Pracuje on pod kontrolą Androida 4.4 KitKat.

Posiada również dwa sloty na karty SIM oraz łączność 4G LTE, co czyni z niego „dzwoniący” tablet lub po prostu bardzo duży phablet/smartfon. Najpierw dostaną go mieszkańcy Tajwanu w cenie wynoszącej, w przeliczeniu, około 250 dolarów. Waszym zdaniem jak powinno się określać takie urządzenia?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona