Ważne

Na metalowe Samsungi poczekamy trochę dłużej…

Gdy Kasia pisała o smartfonach Samsunga z serii Galaxy A, to nie ukrywam, że od razu pomyślałem: w końcu! Galaxy Alpha wizualnie prezentuje się świetnie, a seria A wygląda równie dobrze. Moim zdaniem to jest najbliższa przyszłość koreańskiej firmy i nareszcie ma szansę być dla mnie interesującym wyborem. Jednak Koreańczycy muszą się trochę przemęczyć z metalowymi smartfonami!

Seria Galaxy A zostanie zaprezentowana już w listopadzie i pierwsi w kolejności są Chińczycy. Jednak wszytko wskazuje na to, że metalowe smartfony nie opuszczą szybko Azji, ponieważ Samsung ma problemy z ich tworzeniem. Koreańczycy nie są zbyt doświadczeni w produkcji takich urządzeń i w niektórych okresach nawet 50% produktów nie przechodziło testu jakości. Z jednej strony jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ możemy oczekiwać świetnych smartfonów, ale nie kupimy ich zbyt szybko.

Koreańczycy, moim zdaniem, zrobili świetny ruch z serią A i mam nadzieje, że szybko się ona rozrośnie. Jeżeli niedługo pojawi się w Chinach, to chętnie przejdę się do salonu i sprawdzę jak wyglądają one w rzeczywistości. A Waszym zdaniem Seria A będzie hitem?

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona