Ważne

11.11.14 #MoreLumia, czyli co jutro pokaże Microsoft?

Już jutro odbędzie się pierwsza konferencja spod znaku Lumii, na której zobaczymy urządzenia bez znaczka Nokii. Dla Microsoftu będzie ona niezwykle ważna, ponieważ będziemy mogli się, zapewne, dowiedzieć jak amerykańska firma będzie podchodzić do Lumii i systemu Windows Phone. Oczywiście sporo już wiadomo, ale nadal liczę nie tylko na nowe urządzenia, ale również na ciekawe informacje. Microsoft powinien wejść z przytupem, ale czy tak się stanie?

Raczej nie. Nie jestem sceptycznie nastawiony, ale moim zdaniem nie dowiemy się jutro niczego wstrząsającego. Takim czymś mogłaby być Lumia 940, o której już dziś pisałem, ale według mnie jest dla niej jeszcze za wcześnie, gdyż 930 dobrze nie zadomowiła się na rynku. Oprócz niej w miarę pewnym urządzeniem jest budżetowa Lumia 535, która będzie mieć 5-calowy ekran. Ona zapowiada się nieźle i może stać się hitem Microsoftu, ale rewolucją nie jest. Film nam wiele nie wyjaśnia, więc co może okazać się hitem tej konferencji?

Lumia 1330

Niektóre źródła podają, że zobaczymy następce Lumii 1320 o nazwie Lumia 1330, która będzie mieć 6-calowy ekran. Nic więcej o nim nie wiadomo, ale gdyby Microsoft jutro pokazał te 3 urządzenia, to byłbym zachwycony. Jednak bardziej spodziewam się czegoś innego.

Cortany w nowych krajach. Oczywiście nie wierzę w to, że do Polski trafi w najbliższym czasie, ale chciałbym poznać najbliższe plany dotyczące asystenki Microsoftu. Korzystałem z niej po angielsku i chętnie używałbym jej polskiego odpowiednika.

Komentarze

 • Adam

  535, 935, 1330, 1530 – całkiem sporo.

  • Bartoosh21

   Mi osobiście te numerki nokii niewiele mówią.. Ciekawe czy do końca świata każdy kolejny telefon od Microsoftu/Nokii będzie nazywał się Lumia..

   • Gogol

    Mają sens. Np samsung też jednocześnie wypuszcza urządzeń na kilka półek cenowych ale wszystkie mają jakąś nazwę własną. Intuicja podpowiada że lumia 620 będzie lepsza od 520. Nie jest to takie oczywiste chociazby w porównaniu Galaxy ACE 4 vs Galaxy S 4

    • Bartoosh21

     Fakt z tym S i Ace które czyta się podobnie to niezły fail dla kupujących.. Samsung na dodatek wypuszczą miliony różnych telefonów które wyglądają tak samo. Mimo wszystko taki Samsung czy LG mają w ofercie telefony o różnych nazwach (LG szczególnie – linia F, L, G.. ) a nie tylko Lumia i Lumia..

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona