Ważne

The Wolf Among Us trafia w końcu do Google Play

Jeśli podobała Wam się gra The Walking Dead to zapewniam, że Wolf Among Us przypadnie Wam do gustu jeszcze bardziej. Obie te produkcję stworzyło to samo studio – Telltale Games. Gra była już przez jakiś czas dostępna na Androida, jednak tylko w Amazon Appstore, a teraz trafiła w końcu do Google Play.

Minusem gry jest to, że wymaga od gracza dość dobrej znajomości języka angielskiego. W rozgrywce znajdziemy masę dialogów, pełnych smaczków i kluczowych informacji dla fabuły. W grze wcielamy się w szeryfa Bigby’ego Wolf’a, rozwiązującego zagadkowe morderstwa w mieście, w którym postacie znane z bajek naszego dzieciństwa starają się wpasować między zwykłych obywateli. Przekonacie się jednak, że bohaterowie opowieści dla najmłodszych nie są tak cukierkowi, jak mogłoby się wydawać. Ich świat jest pełen brutalności i wulgarnego języka.

 • The-Wolf-Among-Us_1

 • The-Wolf-Among-Us_2

 • The-Wolf-Among-Us_3

  Tradycyjnie dla produkcji Telltale Games pierwszy epizod gry jest darmowy. Za odblokowanie kolejnych przyjdzie nam zapłacić po 15 złotych za każdy. Oczywiście wydaje się to wysoką ceną, jednak po zagraniu w bezpłatny odcinek przekonacie się, że warto.

  Gra do pobrania z Google Play.

  Komentarze

  Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona