Ważne

Motorola Droid Turbo będzie dostępna poza Ameryką

Motorola Droid Turbo to bez wątpienia jeden z najciekawszych ostatnio zaprezentowanych phabletów. Wiele wskazuje na to, że jednak będzie można go kupić nie tylko za pośrednictwem amerykańskiej sieci Verizon. Prezentacja międzynarodowego wariantu może mieć miejsce już piątego listopada w Brazylii. Do brazylijskiej redakcji Technoblog trafiło zaproszenie, na którym co prawda nie ma konkretnych informacji, ale na grafice znajduje się telefon do złudzenia przypominający ten zaprezentowany niedawno w USA.

Motorola-Droid-Turbo-Moto-Maxx-global-01 (3)

Tecnoblog donosi, że w ich kraju Motorola Droid Turbo może przyjąć przydomek Moto Maxx. W ten sposób nawiązana zostanie więź między innymi dostępnymi globalnie produktami Motoroli, czyli Moto E, Moto G czy Moto X. Oczywiście wersja międzynarodowa może nieco różnić się od modelu amerykańskiego. Najprawdopodobniej Moto Maxx (jeśli będzie się tak nazywać) również otrzyma 5,2-calowy wyświetlacz Quad HD, Snapdragona 805 o taktowaniu 2,7 GHz, 3 GB pamięci RAM oraz aparat o rozdzielczości 20,7 Mpix.

Niewątpliwym atutem Droid Turbo jest bardzo pojemna bateria (3900 mAh), która ma zapewnić do 48 godzin pracy w trybie mieszanym. Przez globalną dostępność tytułowego urządzenia nieco zagrożony może być Nexus 6, który jest większy od Droid Turbo, a przez to może być zdyskwalifikowany w oczach wielu klientów. Wszystko zależeć będzie od ceny Moto Maxx. Jeśli nie będzie ona zbyt wygórowana, to chętnie zamieniłbym swoje G2 na “mniejszego Nexusa 6”.

Komentarze

  • mymek

    Full HD, i jak dla mnie telefon najbliższy ideałowi.

  • asegPL

    Z taką baterią to szarpałbym jak Inkwizycja heretyków do palenia na stosach.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona