Ważne

GOCLEVER Insignia 550i to ładny phablet z ekranem Full HD

Oczywiście ładny to pojęcie względne, jednak urządzenie stylistyką wpisuje się w trend panującego obecnie minimalizmu. Phablet już 3 listopada ma pojawić się w sklepie X-KOM w cenie 899 zł. Co dostajemy w zamian?

Ekran, jaki zamontowano w Insigni 550i, został wykonany w technologii IPS, ma przekątną 5,5″ i wspomnianą rozdzielczość Full HD. Androida w wersji KitKat będzie napędzać 8-rdzeniowy procesor bazujący na rdzeniach Cortex-A7, każdy będzie pracować z szybkością 1,7 GHz. Renderowaniem obrazu zajmie się układ Mali450MP. SoC będzie miało do dyspozycji 2 GB pamięci RAM, które wbrew modnym teraz 3 GB, są wystarczającą ilością do codziennego użytku. Przedni aparat ma 2 Mpix, a tylny 13 Mpix i jest wspierany przez lampę błyskową. Z kolei bateria ma pojemność 2500 mAh.

Obudowa jest minimalistyczna i może się podobać, a plusem jest fakt, że ma ona 8 mm grubości. Nie zapomniano o podstawowych modułach łączności. Jest więc między innymi Bluetooth w wersji 4.0 LE, GPS/A-GPS czy tuner radiowy. Warto wspomnieć, że Insignia 550i oferuje wsparcie dla dwóch kart SIM. Producent oferuje dwa lata gwarancji, z czego pierwszy rok objęty jest systemem door-to-door.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona