Ważne

Logitech zrobił klawiaturę dla iPada, a inspirował się Microsoft Surface

http://www.youtube.com/watch?v=tGPQraIZA9Y

Portfolio Logitecha powiększyło się o dedykowaną iPadowi klawiaturę, która wygląda jak Touch Cover od Microsoftu. Nawet kolor by się zgadzał ;-). Omawiany model klawiatury Bluetooth nazywa się Keys-To-Go i może współpracować z każdym iPadem dostępnym na rynku.

Klawiatura została wyceniona na 69,99 dolarów i można ją dostać w trzech kolorach, tj. czerwonym, czarnym i turkusowym. Wymiary Keys-To-Go to 242 x 137 x 6 mm. Jest więc niemal tak „gruba”, jak najnowszy iPad Air 2. Wewnątrz znajduje się akumulator, który ma pozwolić na trzy miesiące użytkowania. Trochę mało precyzyjnie to określili.

Tworzywo, którym pokryta jest klawiatura, zostało określone przez Logitecha jako „FabricSkin”. Jak się prezentuje możecie zobaczyć na grafikach, według mnie to zwyczajne lekko gumowane(?) tworzywo sztuczne.

Producent reklamuje swój produkt jako ultra-przenośny. Jest cienki, wodoodporny i waży 180 gramów. Do tego współpracuje z systemem iOS, a więc klawiatura może być wsparciem również dla iPhone’a.

Tym, co jest jednak najciekawsze, to fakt, że Keys-To-Go do złudzenia przypomina produkt Microsoftu. Już na pierwszy rzut oka widać, że mocno inspirowano się Touch Cover. Porównanie poniżej. Inna jest tylko cena – 70 dolarów kontra 120…

logitech-keys-to-go-ipad (1)

 Touch-Cover-and-Type-Cover-keyboard
Microsoft Type Cover i Touch Cover

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona