Rockstar Games obniża ceny gier z serii Grand Theft Auto

Grand Theft Auto to seria, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jej dwie pierwsze części wywołały niemałe zamieszanie w światku gier komputerowych, na stałe zapisując się złotymi zgłoskami w historii komputerowej rozrywki. Prawdziwym przełomem była jednak dopiero wydana w 2001 roku „trójka”, która przeniosła zabawę w przestępców w trzeci wymiar.

Od tamtej pory praktycznie każda kolejna odsłona serii podnosiła poprzeczkę dla całej branży, odnosząc przy tym gigantyczny sukces komercyjny. Z okazji dziesiątej rocznicy wydania gry GTA: San Andreas firma Rockstar Games postanowiła tymczasowo obniżyć ceny tabletowych wersji trzech reprezentantów rodziny GTA. Promocja obejmuje więc szacownego jubilata, którego można nabyć za 3,59 euro w App Store lub 16,50 zł w Google Play, wspomnianą wcześniej „trójkę” oraz kultowe Vice City (obie po 2,69 euro lub 12 zł).

Warto zaznaczyć, że w przypadku San Andreas jest to pierwsza obniżka ceny od dnia premiery gry w sklepach z aplikacjami.

GTA: SAN ANDREAS    
GTA: VICE CITY    
GTA III    

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na powiadomienia@tabletowo.pl.

Komentarze

 • Bartoosh21

  w listopadzie V na PS4 kto będzie grał na tablecie ? :P

  • Tomek

   Ten kto ma tablet a nie ma PS4? :)

   • Bartoosh21

    miałem tablet ale kupiłem ps4 :P

    • Karacz105 .

     Super

 • jarek

  Ale szczęście! Dosłownie wczoraj zastanawiałem sie czy kupić GTA SA w Google Play, ale stwierdziłem, że zaczekam na promocję. :-)

  • Andrzej Ficek

   Najlepsze że wczoraj myślałem kiedy będzie promocja bo Vice city już ze 3 razy było przeceniane ;)

Tabletowo.pl
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona