GoClever prezentuje tablet QUANTUM 700N

GoClever prezentuje tablet QUANTUM 700N za ok. 300 złotych

GoClever to prężnie rozwijająca się marka, która już od kilku lat dostarcza nam mniej lub bardziej ciekawe urządzenia mobilne. Na rynku dostępnych obecnie jest wiele jej tabletów oraz smartfonów, a dziś dowiedzieliśmy się, że już niebawem pojawi się model Quantum 700N. Czy będzię to urządzenie godne polecenia?

Tablet wyposażony zostanie w 7-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1024 x 600 pikseli, czterordzeniowy układ MTK8127 1.3GHz (Cortex A7) z GPU Mali450MP4, 8GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia za pomocą kart microSD do 32GB, 512MB pamięci operacyjnej RAM, aparat z matrycą 2-megapikseli oraz kamerkę do wideorozmów 0,3-megapiksela. Ponadto, znajdziemy tutaj moduł Bluetooth 4.0, GPS, akumulator o pojemności 2800 mAh oraz port USB i miniHDMI. Urządzenie będzie obsługiwać modem 3G. Całość pracować będzie pod kontrolą Androida w wersji 4.4.2.

Tablet został wyceniony w Czechach na 1 868 Kč, czyli około 300 złotych. Jego specyfikacja – jak na tę cenę – nie jest zła, jednak producent mógł zastosować tutaj chociaż jeden gigabajt pamięci operacyjnej.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona