Ważne

Digma Optima 7.07 3G to rosyjski 7-calowiec za 70 dolarów

Jeśli mówimy o bardzo tanich tabletach, to przeważnie chodzi o produkty z Państwa Środka. Teraz jednak chciałbym Wam przedstawić rosyjski produkt, który również może rywalizować z chińskimi urządzeniami. Co ciekawego zobaczymy w tablecie Digma Optima 7.07 3G?

Digma Optima 7.07 3G to, jak można się domyślić, 7-calowy tablet z ekranem TFT o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli oraz łącznością 3G. Jego sercem jest dwurdzeniowy procesor MediaTek MT8312 o taktowaniu 1,3 GHz oraz 512 MB pamięci operacyjnej RAM. Znajdziemy w nim także 4 GB pamięci wewnętrznej, 2-megapikselowy aparat główny, 0,3 mpix na przednim panelu, GPS, WiFi oraz baterię o pojemności 3000 mAh. Jego grubość to 10 mm.

Posiada on również 2 sloty na karty SIM oraz pracuje pod kontrolą Androida 4.4 KitKat. Jeśli chodzi o cenę to będzie on dostępny za 73 dolarów. Jego specyfikacja nie jest powalająca, ale cena również nie jest wysoka. Jeśli szukacie czegoś większego od tego producenta, to zobaczcie też Digma Plane 10.5 3G.

Komentarze

  • Obawiam się jednak, że taki on rosyjski, jak te nasze wszystkie “polskie”…

    • Xymox4AD

      Dokładnie tak jest. Znam firmę Digma co prawda od strony HD Player’ów ale widzę że to są produkty po rebrandingu. Czyli działa jak wiele firm w naszym kraju. Jeden czynnik jest fajny że rosyjscy forumowicze bardzo lubią ulepszać firmware. I jest większa przyjemność w używaniu niektórych modeli.

  • benek

    Przyjmując że jest on nawet rosyjski to niedługo Rosjanie będą u nas kupować nie tylko w Lidlu czy Biedronce ,ale także w sklepach z elektroniką bo u nas za 73$ kupią coś bardzo podobnego i jeszcze na małe zakupy spożywcze zostanie:)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona