Ważne

Gmail 5.0 z obsługą kont pocztowych firm trzecich

Wygląda na to, że Google pracuje nad dodaniem do swojej aplikacji obsługi kont pocztowych innych dostawców. Mowa na przykład o outlook.com czy yahoo.com. Sprawdźcie, jak będzie wyglądać Gmail 5.0 utrzymany w Material Design. A zapowiada się naprawdę świetnie.

Google nie dokonało przewrotu, mimo że graficznie kompletnie odmieniło swoją aplikację. Pozostało wysuwane z lewej strony menu. Jest nowa ikonografia, nowe animacje, okrągłe awatary i wszechobecny Material Design. Przełączenie się pomiędzy kontami ulegnie zmianie względem obecnego Gmaila, nie będziemy wybierać z listy na wysuniętym menu. Aby zmienić konto wystarczy na wspomnianym menu przesunąć w lewą lub prawą stronę.

Poniższe wideo dobrze ujawnia wszystkie smaczki nowej wersji Gmaila.

Komentarze

 • Czekam na aktualizację.

 • Tomasz Lenartowski

  Przyda się.

 • Pliki .apk już krążą po internecie z nowymi wersjami usług od Google ale np w moim przypadku Gmaila nie mogę zaktualizować bez uprawnień roota.

 • Trochę bez sensu teraz już nadal nazywać tą aplikację “gmail”

 • Fedurrr

  Generalne i tak korzystam z aplikacji o nazwie Poczta, można tam dodać inne konta bez problemu, więc żadna to nowość.

 • tm

  Czyli wciąż nie będzie widoku łączonego, tzn emaili ze wszystkich kont w jednej liście.
  To ja dalej dziękuję…

 • Brycen

  U mnie plik APK ściągnięty z Internetu działa z nowym Gmailem. Mam CyanogenModa 11. Faktycznie jest obsługa innych kont pocztowych – dodaje się je z paska bocznego i można się między nimi szybko przełączać. Oczywiście skrzynka odbiorcza jest oddzielna dla każdego podpiętego konta. Można też wybierać, z których kont mają się pojawiać powiadomienia. Ja robiłem według tego poradnika i zadziałało, ale musiałem najpierw usunąć z telefonu oryginalnego Gmaila: http://www.download.net.pl/jak-podlaczyc-inne-konta-do-gmaila-50-w-androidzie/n/4988/

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona