Znamy ceny oficjalnych akcesoriów dla Nexusa 9

W amerykańskim Play Store pojawiły się oficjalne akcesoria dla zaprezentowanego przedwczoraj tabletu Nexus 9, powstałego przy współpracy Google i HTC.

Bez tytułu

Pierwszym i znanym nam od premiery Nexusa 9 akcesorium jest etui z klawiaturą fizyczną. Google chce w ten sposób przekonać nas, że tablet ten jest świetny nie tylko do rozrywki i konsumpcji treści, ale także do pracy. Cena – niestety – rozczarowuje, ponieważ etui to zostało wycenione na 129 dolarów. Zakładając, że urządzenie w ogóle będzie sprzedawane w Polsce, przyjdzie nam za nie zapłacić zapewne sporo ponad 400 złotych.

Bez tytułu2

Poza etui z klawiaturą pojawiło się także zwykłe etui, które jak widać na zdjęciu, posłuży nam także za podstawkę pod tablet. Będzie ono dostępne w czterech wersjach kolorystycznych, a kosztować ma 39 dolarów.

Co sądzicie o akcesoriach dla Nexusa 9? Czy rozważając kupno tego tabletu wybralibyście dedykowane etui z klawiaturą znając już jego cenę?

Komentarze

 • asegPL

  Google skopiowało tak wysokie ceny od Apple, czekam na pozew.

  • Tyle co Type Cover 3 z gladzikiem. Poszaleli. A tym czasem na ebay Nexus 7 2012 za 60$.

 • Kokosz

  …taa a kto to kupi? Będą później prosić żeby ktoś to wziął za połowę ceny. Tak było z nexusem10, z 7. Oryginale etui na Nexusa 7 2012 kupiłem za 5 zł gdzie pierwotna cena wynosiła około słówy! .

 • ja

  Dla ludzi z USA i Europy zachodniej cena nie będzie problemem. Na Polskie warunki to faktycznie drogo.

 • Syla
Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona