Ważne

Samsung Note 4 jeszcze się nie wszędzie pojawił, a już dostał aktualizację!

Samsung Galaxy Note 4 to topowy phablet, który został zaprezentowany na targach IFA2014. Nie pojawił się jeszcze na wszystkich rynkach, ale już dostał pierwszą aktualizacją poprawiającą kilka rzeczy. Co w niej znajdziemy?

Aktualizacja ma numer XXU1ANJ4 i ma tylko 36 megabajtów. Dzięki nim nasz phablet będzie działać stabilniej, ale najważniejszą zmianą jest poprawienie czasu pracy na jednym ładowaniu. Jeśli przypomnimy sobie jak świetnie osiągi miał pod tym względem Samsung Galaxy S5, to możemy mieć również duże nadzieje w stosunku do Note 4. Na smartfonach, które dopiero pojawią się na rynku aktualizacja powinna być dostępna od samego początku.

Bardzo dobrze, że Samsung od razu aktualizuje swoje topowe produkty, ale z drugiej strony pokazuje to jaki pośpiech kieruje producentami. Pokazują oni często produkty, które nie są gotowe w 100% i czas zanim pojawią się one na rynku wykorzystują, żeby poprawić błędy. Nie jest to tylko zarzut w stosunku do Samsunga, ponieważ wszyscy producenci wypuszczają swoje urządzenia w coraz większym pośpiechu. Jeśli jesteście nim zainteresowani, to znana jest już jego polska cena.

Komentarze

 • Arkadiusz Theil

  Może by tak wstawić zdjęcie Galaxy Note 4 zamiast Note 3, fachowcy :)

  • misiek

   chyba nie :)

 • Tak, a za równe dwa lata od premiery wydadzą aktualizację, która wszystko schrzani, tylko po to byśmy poszli do sklepu i kupili nowszego note :P.

  • Diabeł

   Święta racja Majkel,to normalne u samsunga.

 • ASSSZ

  A kiedy aktualizacja dla Note 10.1 ?
  No co , pytam tylko …

  • John Kofee

   no fakt, mogli by to brzydkie centrum powiadomien w andku 4.4 poprawić :) teraz wyglada jakby ktos kolory odwrocil :)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona