The Banner Saga - popularne RPG w wersji na iPada - Tabletowo.pl

The Banner Saga – popularne RPG w wersji na iPada

The Banner Saga to tytuł, którego nie trzeba chyba przedstawiać fanom gier typu cRPG. Mimo iż jest to stosunkowo młoda produkcja zdążyła już ona narobić wokół siebie sporo zamieszania, zgarniając przy tym wiele nagród i, co najważniejsze, zjednując sobie liczne grono oddanych fanów. Od dziś kunszt deweloperów ze studia Stoic będą mogli docenić również użytkownicy tabletów z logo nadgryzionego jabłka.

The Banner Saga pozwala nam pokierować losami oddziału wojowników, poszukujących sposobu na powstrzymanie inwazji dredge – prawdawnej rasy stanowiącej zagrożenie dla cywilizacji ludzi i varli. Mimo iż trzon gry stanowią tu taktyczne potyczki rozgrywane w systemie turowym, to jednak twórcom udało się również znaleźć w niej miejsce na dojrzałą fabułę, zmuszającą gracza do brania pełnej odpowiedzialności za podjęte przez siebie decyzje. Wszystko to okraszono zaś genialną, ręcznie rysowaną grafiką inspirowaną starymi animacjami studia Disney.

Gra The Banner Saga dostępna jest do nabycia w internetowym sklepie App Store gdzie kosztuje obecnie 8,99 euro.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona