Kolejny render Nexusa 6 – premiera już bliska?

Jesień nieuchronnie wdziera się w nasze szerokości geograficzne, ale w świecie Tech, mamy do czynienia z wieloma gorącymi okresami. Dopiero co byliśmy świadkami targów w Berlinie i konferencji Apple, a już na horyzoncie pojawia się kolejna gorąca premiera. Mowa oczywiście o prezentacji nowego Nuexusa 6.

Z informacjami na temat nowego dziecka Google mieliśmy do czynienia już wiele razy (tu, tu i tu). Wszystkie przecieki układają się w jedną całość – urządzenie będzie sporych rozmiarów (ok. 6 cali) i będzie mieć topową specyfikację. Tymczasem do sieci dostał się render przedniego panelu ukazujący ekran domowy czystego Androida L. Widać ewidentnie spłaszczone elementy, brak gradientów i cieni, co może wskazywać na nakładkę w Material Design.

Jeśli chodzi o samo urządzenie mamy do czynienia z dwoma głośnikami stereo oraz kamera do wideorozmów. Urządzenie mocno nawiązuje do Motoroli Moto X drugiej generacji. Nie wiadomo czy render jest do końca prawdziwy, jednak przeciek wydaje się wiarygodny. Można powiedzieć, że Google pod szyldem Motoroli zaprezentuje większy wariant flagowej Moto X. Jeśli tak i faktycznie zobaczymy blisko 6-calowego kolosa, może się to skończyć tragicznie dla giganta z Mountain View. Taki rozmiar nie do końca wszystkim pasuje, a osób o naprawdę dużych dłoniach skorych kupić czystego Androida może nie być tak wiele.

Komentarze

  • xbl3dd Xbl

    Podoba mi się interfejs i wygląd Androida L, może Nexus 6 będzie moim pierwszym smartfonem z androidem. Jeśli przekonają mnie ceną oczywiście.

  • bartolinio

    no kicha jak nic… po co pchają się w te gigantyczne rozmiary? przecież to chore

  • Krystian Kuźniewski

    6″… Paranoja…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona