Ważne

Chuwi V10HD – jednak mniej RAMu, ale z czterordzeniowym układem

Dwa dni temu Konrad opisywał nowy tablet Chuwi, który miał zostać wyposażony w 10-calowy ekran oraz 4GB pamięci RAM pod kontrolą Windowsa 8.1. Dziś dowiedzieliśmy się, że urządzenie to nazywać się będzie V10HD, lecz będzie wyposażone w mniejszą ilość pamięci operacyjnej.

Model V10HD wyposażony został w 10,1-calowy wyświetlacz pracujący z rozdzielczością 1920 x 1200 pikseli, czterordzeniowy układ Intel Atom Z3735F 1,8 GHz, 64GB pamięci wewnętrznej oraz dwa, a nie cztery, gigabajty pamięci operacyjnej. Ponadto na pokładzie znajdziemy modem 3G, moduł WiFi i Bluetooth 4.0.

Cena, na jaką wycenił producent to urządzenie, wynosi 1700 juanów, czyli około 1000 złotych. Mimo tego, że mamy tutaj do czynienia z tabletem o mniejszej ilości pamięci, niż przekazywały przecieki i tak jest on ciekawą propozycją dla ludzi poszukujących czegoś, co będzie pracować pod kontrolą Windowsa 8.1.

Komentarze

 • Sony

  Full HD, ^$ GB, Modem Komórkowy – i bardzo ciekawa cena – naprawdę bardzo fajna propozycja.

  W Polsce będzie drożej, ale powinniśmy się zmieścić w okolicy 1600 – 1700 zł – jelsi bedzie to oficjalna dystrybucja z pelnym wsparciem. Co by nie mówić sprzęt nawet w tej cenie jest ciekawym wyborem.

 • mobile4you

  Po prostu nowa wersja Kiano Intelect 10 3g z Windowsem. Kasia na pewno widziała ten model na prezentacji w połowie września ;-) Kiano pokazywało te modele na tegorocznych targach IFA.

 • Kszych

  http://www.gizchina.com/2014/10/01/dual-boot-chuwi-v10hd-tablet-announced/

  Będą dwa systemy na jednym urządzeniu. Takich tabletów prawie nie ma, więc według mnie to rewelacja.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona