Prestigio wprowadza do sprzedaży trzecią generację urządzenia MultiPad Visconte
Ważne

Prestigio wprowadza do sprzedaży trzecią generację urządzenia MultiPad Visconte

Prestigio poinformowało, że wprowadza do swojej oferty kolejną, trzecią już, generację tabletu MultiPad Visconte. Jak prezentuje się jego specyfikacja techniczna?

Urządzenie wyposażone zostało w czterordzeniowy układ Intel Atom Z3735F, dwa gigabajty pamięci operacyjnej, 10.1-calowy ekran IPS pracujący z rozdzielczością 1280 x 800 pikseli, aparat z matrycą 5-megapikseli, kamerkę do wideorozmów z matrycą 2-megapikseli, 64 GB pamięci wewnętrznej, z możliwością rozszerzenia o kolejne 64 GB. Ponadto znajdziemy tutaj moduł WiFi, Bluetooth 4.0, dwa gniazda USB 2.0, gniazdo miniHDMI oraz, w zależności od wersji, modem 3G. Całość pracuję pod kontrolą Windowsa w wersji 8.1.

Jeśli szukamy urządzenia przeznaczonego zarazem do zabawy, jak i wydajnej pracy, sugeruję wybór tabletu z naprawdę mocną konfiguracją oraz systemem Windows 8.1. Wygodę obsługi zapewni oferowana w zestawie klawiatura z ruchomym, magnetycznym zawiasem, dzięki czemu funkcjonalność takiej konstrukcji dogania tę osiąganą przez komputery klasy PC.

”–

Cena urządzenia będzie zależeć od wersji. Z 3G będzie kosztować 1199 złotych, a bez niego 999 złotych.

Tabletowo.pl Prestigio wprowadza do sprzedaży trzecią generację urządzenia MultiPad Visconte Hybrydy Windows

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona