Ważne

Platform Wars – weekendowy konkurs dla fanów iOS i Androida

Czytając rozmaite fora internetowe można nieraz odnieść wrażenie, że dla wielu osób iOS i Android to coś więcej niż systemy operacyjne obsługujące ich elektroniczne gadżety. Zwolennicy obu stron nieustannie starają się bowiem przekonać wszystkich o wyższości swojej ulubionej platformy, czyniąc to często z uporem godnym lepszej sprawy.

Firma HyperBees postanowiła wykorzystać tą dziwną chemię, działającą między zwolennikami nadgryzionego jabłka i zielonego robota, do wypromowania naszej rodzimej gry Voxel Rush. Od 26 do 28 września gracze korzystający z wspominanych platform mogą bowiem wziąć udział w specjalnej konkurencji mającej sprawdzić, która strona lepiej radzi sobie w tej dynamicznej zręcznościówce. Wyniki poszczególnych drużyn liczone będą poprzez podsumowanie zdobytych przez nie punktów i podzielenie ich przez liczbę graczy. Co ciekawe, drużynę Androida sponsoruje NVIDIA, która zapewnia swoim podopiecznym specjalne power-upy wewnątrz gry. Twórcy twierdzą jednak, że wspomniane bonusy nie będą miały wpływu na ostateczny wynik. Wszyscy gracze należący do zwycięskiej drużyny otrzymają nagrody wewnątrz gry, a jeden losowo wybrany szczęśliwiec zakończy weekend bogatszy o nowiutki egzemplarz NVIDIA Shield Tablet.

Gra Voxel Rush dostępna jest do pobrania za darmo w sklepach App Store i Google Play. Konkurs zaczyna się 26.09 o godzinie 1 pm (EST) i kończy dokładnie 48 godzin później.

Komentarze

 • Fajnie jest przeczytać o swojej grze na łamach codziennie czytanego portalu.

  Drobna literówka, HyperBee -> HyperBees

  • Edyta

   całkiem spoko appka, oczywiście jak na 1 dniowy crapware

   • TomMleko

    Super solidna i rzeczowa krytyka, nie powiem :) Pokaz swoje portfolio, to sie posmiejemy wszyscy.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona