MOMO8 W i MOMO10 W to ciekawie wyglądające tablety z Windows 8

Na rynku tabletów jest już bardzo wielu producentów, ale to nie znaczy, że nie mogą pojawić się nowe firmy ze swoimi produktami. Jedną z nich jest MOMO, które właśnie zaprezentowało dwa urządzenia pracujące pod kontrolą Windowsa – MOMO8 W i MOMO10 W.

Mniejszy z tej dwójki, czyli MOMO8 W został wyposażony w 8-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli oraz procesor Intel Bay Trail-T Z3735 o taktowaniu 1,33 GHz. MOMO10 W, to 10,1-calowe urządzenie z ekranem IPS o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Posiada on również 2 GB pamięci RAM oraz baterię o pojemności 8200 mAh. Obydwie dachówki pracują pod kontrolą Windowsa 8.1 i są wyposażone w WiFi oraz Bluetooth 4.0. Nie jest, niestety, na razie znana cena ani reszta specyfikacji.

MOMO8-W-2

Warto jednak zwrócić uwagę na ich wykonanie, ponieważ podobnie jak w Xperiach mają metalowe przyciski. Jest to ciekawy zabieg, który sprawia, że urządzenia wyglądają jak z wyższej półki. Posiadają one także aparat, ale niestety nie jest znana jego rozdzielczość.

Komentarze

 • zuforr

  W niczym nie jest podobne do DELL VENUE 8 PRO :)

  • Hanter

   Czyli juz jakis plus, tablet jest po prostu orginalny

  • kozubi

   To samo pomyślałem.

   Jak nazywa się projektant tabletów w chinskiej fabryce? “Copy&Paste”

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona