Huawei Honor 4 Play oferuje 64-bitowego Snapdragona z LTE za 400 złotych

Huawei praktyczne cały czas pokazuje jakieś ciekawe urządzenia. Jednym z nich jest Honor 6, a jeśli szukacie czegoś tańszego, to powinniście zobaczyć również Honor’a 3C Play. Jednak drugi z wymienionych phabletów nie posiada łączności LTE, co dla wielu będzie bardzo dużym minusem. Na szczęście Chińczycy naprawiają ten błąd i zaprezentowali właśnie taniego 5-calowca ze wsparciem 4G o nazwie Honor 4 Play.

Huawei Honor 4 Play to, jak już wspomniałem, 5-calowy phablet, który wyświetla obraz o rozdzielczości HD (720p). Największą zmianą jest procesor, ponieważ w tym modelu został użyty 64-bitowy, 4-dzeniowy Snapdragon 410 o taktowaniu 1,2 GHz, który posiada łączność 4G LTE. Poza tym znajdziemy w nim także 1 GB pamięci operacyjnej RAM, 8-megapikselowy aparat z diodą LED, 2 mpix na przednim panelu oraz baterię o pojemności 2000 mAh. Obsługuje również dwie karty SIM.

Smartfon pojawił się już w Chinach i jego cena wynosi 799 yuanów, czyli nieco ponad 400 złotych. Nie ma na razie jeszcze wielu smartfonów z 64-bitowymi procesorami i łącznością LTE, a szczególnie w takiej cenie.

Komentarze

 • dafuq

  Chiński trojan gratis.

  • uru28

   A w sprzęcie M$ i Apple masz Amerykańskie co za różnica…;)

   • dafuq

    Wolę amerykańskie :)

 • Artok

  W Polsce mamy 699 zł gwarantowane.

  • Twin

   w Polsce to mamy za 999 zł model G620 :) parametry lepsze od moto G 2sn

 • Daniel

  Pytanie za 100 pkt. Po co 64 bity na 32 bitowym systemie?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona