Colorovo prezentuje CityTab Lite 8” 2.0

Colorovo poinformowało dziś, że wprowadza do sprzedaży odświeżoną wersję modelu CityTab Lite 8″, która niewiele różni się od pierwszej edycji.

Specyfikacja CityTab Lite 8″ 2.0 obejmuje dwurdzeniowy układ  AML8726 1,5 GHz, 8-calowy ekran pracujący w rozdzielczości 1024 x 768 pikseli, jeden gigabajt pamięci operacyjnej, osiem gigabajtów pamięci na pliki, z możliwością rozszerzenia za pomocą karty microSD (max 32GB), złącze HDMI, aparat z matrycą 2-megapikseli, kamerkę VGA do wideorozmów oraz baterię 4 300 mAh. Całość pracuje pod kontrolą Androida w wersji 4.1. Pierwsza wersja tego modelu posiadała słabszy procesor, nie miała złącza HDMI oraz tak mocnej baterii.

Tablet dostępny jest już w sprzedaży. Cena detaliczna wynosi 279 złotych.

Komentarze

 • pamk22

  Android 4.1? Nieobeznani skuszą się niską ceną, ale będący w temacie będę go omijać szerokim łukiem.

  • Jorko

   Bo nowe wersje oferują coś więcej poza lepszym centrum powiadomień, profilami użytkowników i chowanym paskiem z przyciskami systemowymi? Ten tablet niema ani bluetooth ani gps ani transmisji danych zeby nowa belka powiadomien pomogla w ich szybkim wlaczaniu, wylaczaniu. Chowany pasek z przyciskami w tablecie to malo istotna sprawa, w telefonie jest bardziej przydatny

 • Artur

  Ten uklad procka aml to intel zrobil? Czemu z tylu napis intel inside?

  • Takie zdjęcia prasowe podesłało Colorovo ;-) Ale już dosłali nowe.

 • Artok

  Brawo, na starcie dwuletni Android 4.1. Pozazdrościć nabywcom.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona