Ważne
Wiko VIEW

LG G3 w kolorach Moon Violet i Burgundy Red będzie dostępny od sierpnia

W telefonie ważny jest wygląd! I niech nikt z Was mi nie mówi, że to dla niego jest zupełnie nieistotne, ponieważ nie uwierzę. Mamy teraz takie bogactwo wyboru na rynku, że czasem możemy pozwolić sobie wybrać nowe urządzenie na podstawie jego wyglądu. A LG G3 już niedługo w końcu będzie dostępny we wszystkich 5 kolorach!

LG G3 to flagowiec koreańskiej firmy, który pod względem specyfikacji nie ma się czego wstydzić. Moim zdaniem również wizualnie jest to bardzo atrakcyjny i zaryzykuję stwierdzenie, że jest to jeden z najlepiej wyglądających phabletów obecnie dostępnych na rynku. Do tej pory był dostępny w 3 wariantach kolorystycznych: Metallic Black, Silk White oraz Shine Gold. Jednak jak potwierdziło samo LG wersje Moon Violet i Burgundy Red trafią do sprzedaży na niektórych rynkach już w sierpniu. W kolejnych tygodniach mają one sukcesywnie pojawiać się w nowych krajach. Na razie jeszcze nie wiadomo kiedy Polska się ich doczeka.

LG G3 to bardzo mocne urządzenie, które ma 5,5-calowy ekran QuadHD, Snapdragona 801, 2 GB pamięci RAM, 13-megapikselowy aparat oraz baterię o pojemności 3000 mAh. Po pełną specyfikację oraz dokładną recenzję odsyłam Was do wpisu Piotra: Recenzja LG G3, czyli 5,5 cala w rozmiarze smartfona.

Komentarze

  • asdfgascxvbdfgasd

    oho oneplus one z lepszym prockiem i 3x wieksza cena

    ;) biegne juz biegne

  • Hoppal

    Moim zdaniem całkiem dobry wybór. Solidne parametry, dobre wykonanie. Nie trzeba bardzo nic grzebać w oprogramowaniu bo interfejs jest przyjazny a LG nie instaluje żadnego bloatware.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona