Ważne

5,5-calowy iPhone 6 trafi do sklepów dopiero w grudniu?

iPhone 6 to gratka dla wielu z Was, ponieważ mają powstać jego dwie wersje,  z czego jedna będzie mieć 5,5-calowy ekran. Pierwszy phablet od Apple może namieszać sporo na rynku, ale wszystko wskazuje, że jeszcze trochę sobie na niego poczekamy. A dokładniej to do grudnia, kiedy to ma trafić na półki sklepowe. 

Pisałem już Wam, że produkcja 5,5-calowego iPhone ma się zacząć we wrześniu i Apple zamówiło nawet 80 milionów sztuk obydwóch wersji 6 generacji. Jednak wiele się mówi o tym, że obydwa modele nie zostaną zaprezentowane w tym samym czasie. Mniejszy wariant poznamy prawdopodobnie we wrześniu, ale phablet może zostać pokazany później. Razem z nim mielibyśmy poznać inteligentny zegarek Apple, iWatch.

Daje to sporo do myślenia i wiele osób twierdzi, że może to oznaczać, iż 5,5-calowiec będzie pokryty szkłem szafirowym. Jednak na razie najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest to, że tylko oczko aparatu i przycisk HOME dostaną to szkło. Niezależnie od tego jaka będzie jego dokładna specyfikacja iPhone 6 jest bardzo potrzebny Apple i powinien pojawić się jak najszybciej.

Komentarze

 • Jacek.P

  No i co jest takie rewolucyjnego w Apple? Że zastosowali szkło szafirowe? Czy wprowadzają smartfony z większym ekranem, które ma od dawna cała konkurencja?

  • Michał

   Jaki pyszny ból dupy zupełnego ignoranta

 • LCD

  Trochę dziwna informacja z tym, że tylko przycisk home i oczko będzie szafirowe bo niektórym video blogerom udało się zdobyć panel przedni od nowego iPhone i potwierdzają, że jest to jakiś kompozyt szkła szafirowego.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona