Ważne

Nexus 6 będzie phabletem od Motoroli?

Tak mówią najświeższe plotki na temat kolejnej generacji urządzenia sygnowanego logiem Google i partnera. Owym partnerem ma być tym razem Motorola. Niestety, ale wygląda na to, że gonitwa za coraz większymi ekranami nie ma końca. Podobno nadchodzący Nexus 6 ma mieć ekran o przekątnej 5,9″, a to już kompletny przerost formy nad treścią. 

Gdzie teraz będzie granica smartfona, czyli kieszonkowego urządzenia pozwalającego na wykonywanie rozmów, pisanie smsów, maili z dostępem do Internetu? Mam nadzieję, że nie będzie to 6 cali.

Kodowa nazwa urządzenia, nad jakim pracuje Motorola to Shamu. Shamu podobno będzie posiadać czytnik linii papilarnych, ale jego lokalizacja nie jest póki co znana. Wyposażony będzie najpewniej w najmocniejszą wersję procesora, jakim  będzie zapewne Snapdragon. Jak na razie nie wiadomo za wiele na temat Motoroli Shamu. W sumie nie musi to być w ogóle nowy Nexus, a któryś z przedstawicieli Motoroli.

Komentarze

  • Motka

    Musze pochalwalic motorole za aktualizacje moto g do androida 4.4.4 :)

  • adi87pl

    G jak g ale zabytkowy już razr i ma dostać 4.4… a to szok, miał być już ale coś tam z zabezpieczeniem jakimś jest problem.

  • adi87pl

    G jak g ale zabytkowy już razr i ma dostać 4.4… a to szok, miał być już ale coś tam z zabezpieczeniem jakimś jest problem.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona