Ważne

Swipe Slice – hinduski tablet za 80 dolarów

Hinduski rynek urządzeń mobilnych stale się rozwija. Co jakiś czas widzimy, że prezentowane są tam tanie urządzenia z dobrą specyfikacją techniczną. Teraz pochodząca z Indii firma Swipe zaprezentowała tablet za 80 dolarów.

Model Slice wyposażony został w 7-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 800 x 480 pikseli, dwurdzeniowy układ MediaTek MT8312 1,3 GHz, układ graficzny Mali-400, 512 megabajtów pamięci operacyjnej oraz cztery gigabajty pamięci wewnętrznej. Ponadto znajdziemy tutaj dwie kamerki (przednia – 0,3 megapiksela, tylna – 2 megapiksele), moduł WiFi, Bluetooth, FM i baterię 3000 mAh. Specyfikacja marna, jednak na uwagę zasługuje fakt, że producent umieścił tutaj aktywne Dual-SIM. Dzięki temu użytkownik będzie mógł dzwonić oraz pisać wiadomości z dwóch numerów jednocześnie.

Urządzenie nie jest ani ładne, ani brzydkie. Jest po prostu nijakie. Sprawdzona przez wielu producentów bryła i wygląd z pewnością sprawi, że tabletem zainteresuje się wielu mieszkańców Indii. Nie sądzę jednak, że zawojuje on również inne rynki. Mamy tutaj niestety zbyt słabą specyfikację, a najsilniejszą stroną tego sprzętu jest Dual-SIM oraz niska cena, wynosząca jedynie osiemdziesiąt dolarów.

Swipe-Slice

Komentarze

 • PiK Technology

  Takie tablety w Chinach (Vido, Cube) to ok 50USD, więc ten hinduski to żadna okazja. W takiej cenie to 4 rdzeniowce o duzo lepszej konfiguracji się kupuje

  • Skalczyk

   Ale bez 3G ;p

   • PiK Technology

    dlaczego? Vido N70 3G. Około 80USD to Cube talk7x

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona