Wiko VIEW

Nowy tablet od Hisense dostrzeżony na stronie FCC

Na naszym portalu wielokrotnie wspominaliśmy o firmie Hisense. Produkuje ona bardzo ciekawe urządzenia, które można kupić za rozsądną cenę. Wczoraj na stronie Federalnej Komisji Łączności pojawił się model Sero 7 +.

Według informacji opublikowanych przez FCC, urządzenie będzie wyposażone w 7-calowy ekran pracujący z rozdzielczością 1024 x 600 pikseli, jeden gigabajt pamięci operacyjnej, dwurdzeniowy układ Rockchip RK3168 o częstotliwości taktowania 1,2 GHz oraz osiem gigabajtów pamięci wewnętrznej, którą możemy rozszerzyć za pomocą karty microSD. Niestety słabą stroną Sero 7+ są kamerki. Ta główna ma jedynie dwa megapiksele, a do wideorozmów 0,3 megapiksela.

Powyższa specyfikacja nie zachwyca, jeżeli jednak urządzenie będzie kosztowało do stu dolarów, to może zainteresować fanów chińskich tabletów. Pamiętajmy, że na rynku jest obecnie wiele tabletów o podobnej specyfikacji, a Sero 7+ niczym się na ich tle nie wyróżnia. Data wprowadzenia na rynek nie jest jeszcze znana. Niewiadomą jest również cena tego sprzętu. A może producent zrobi nam niespodziankę i wyceni go na 60 dolarów? To by było coś. :)

Komentarze

  • revolt3421

    Od przodu jest strasznie podobny do MEMO Pada HD7 tylko brak napisu ASUS pod ekranem.

  • dred

    Jaki jest sens pisac o takich tabletach, ktore nie są dostepne w polsce, a do tego oferuja parametry tak podstawowe, ze nawet nasi pseudo producenci maja podobne urzadzenia w swojej ofercie za 300 zl?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona