Ważne

Cube TALK8 to 8-calowy tablet z 3G za niecałe 100 dolarów

Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie nadal dość dziwnie wygląda, gdy ktoś dzwoni z 7-8 calowego tabletu. Jednak łączność 3G lub nawet LTE przydaje się w takich urządzeniach, ponieważ dzięki niej możemy korzystać z internetu bez szukania sieci WiFi. Jeżeli potrzebujecie taniego tabletu z funkcją dzwonienia, to powinniście zobaczyć co oferują chińskie firmy. Jedną z nich jest Cube oraz ich nowy produkt – TALK8.

Cube TALK8 to 8-calowy tablet, który wyświetla obraz w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, a za moc odpowiada w nim 4-rdzeniowy procesor MediaTek MT8382 o taktowaniu 1,3 GHz oraz 1 GB pamięci RAM. Poza tym zaoferuje nam on również 8 GB pamięci wbudowanej, 5-megapikselowy aparat (0,3 mpix na przednim panelu) oraz baterię o pojemności 4200 mAh. Jak już wspominałem jest w nim również wbudowany modem 3G. Jego cena została ustalona na równowartość 96 dolarów.

Nie wątpię, że dla wielu ludzi będzie to sensowne rozwiązanie, ale dla mnie dzwonienie z tabletu nadal wygląda dziwnie. Jedynym ratunkiem jest dokupienie zestawu słuchawkowego, dzięki czemu nabiera to większego sensu. Jeśli nie znacie tej chińskiej firmy, to zobaczcie jej inne produkty, jak np. Talk U69GT czy Talk U25GT.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona