Romans In My Carpet! debiutuje w App Store i Google Play

screen480x480[1]

W 1971 roku ukazała się debiutancka powieść Terry’ego Pratchetta nosząca tytuł Dywan. Opowiadała ona o losach niewielkich istot zamieszkujących tytułową tkaninę, które musiały zmierzyć się z nieznaną siłą zagrażającą istnieniu ich całego świata. Teraz pomysł ten powraca w nieco zmienionej formie za sprawą najnowszej produkcji studia Witching Hour.

Romans In My Carpet to humorystyczna strategia turowa w której naszym zadaniem jest poprowadzenie do boju oddziałów miniaturowych legionistów, toczących bitwy wśród włosia dywanu przykrywającego podłogę pokoju w akademiku. Gra oferuje zarówno tryb dla pojedynczego gracza (dwie strony konfliktu do wyboru) jak i asynchroniczny multiplayer. Niestety, w obu przypadkach wymagane jest stałe połączenie z internetem.

Gra Romans In My Carpet dostępna jest do nabycia w internetowych sklepach App Store (2,69 euro) i Google Play (9,99 zł). Mimo iż w produkcji tej znalazło się miejsce na mikropłatności to są one czysto kosmetyczne i nie mają wpływu na samą rozgrywkę.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona