Ważne

Snap Attack, czyli wciągająca gra od twórców Wordament

snap1

Wordament jest jedną z najpopularniejszych gier od Microsoft Studios. Na planszy 4 na 4 złożonej z liter i sylab trzeba było odnaleźć jak najwięcej słów. Smaczku całej rozgrywce dodawał fakt, że mecze rozgrywały się synchronicznie i konkurowaliśmy z dziesiątkami tysięcy graczy z całego świata.

Na podobnej zasadzie działa Snap Attack, kolejny tytuł pochodzący od twórców Wordament. Gra dość mocno przypomina Scrabble. Podczas 2,5-minutowej rozgrywki mamy do dyspozycji 7 liter oraz planszę 8×8, na której początkowo znajduje się kilka słów oraz pola mnożników liter i słów. Naszym zdaniem jest ułożenie z dostępnych liter jak największej liczby słów lub całych zestawów słów. Jeśli mój opis nie jest wystarczająco jasny, przy pierwszym otworzeniu gry trafimy na prosty tutorial, który rozwieje wszelkie wątpliwości, dotyczące zasad gry.

Aplikacja dostępna jest za darmo dla Windows oraz Windows Phone. Wszystko wskazuje na to, że Snap Attack powtórzy sukces Wordamenta i będzie to jedna z najpopularniejszych gier na platformę Windows. Warto podkreślić, że jest to tzw. Universal App, czyli aplikacja ze wspólnym dla Windows i Windows Phone silnikiem, różniąca się jedynie interfejsem. Wszelkie wyniki i osiągnięcia, bez względu czy zostaną uzyskane na urządzeniu z W czy WP będą się łączyć i wyświetlać na naszym wspólnym koncie Xbox. A jakie są Wasze najlepsze wyniki w Snap Attack?

snap2

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona