Ważne

Pierwszy phablet LG z ekranem Quad HD już jest. isai FL bliźniakiem G3?

LG isai FL 1

Za nieco ponad dwa tygodnie będzie miała miejsce konferencja LG, która odbędzie się w kilku znaczących miastach świata i najprawdopodobniej zostanie na niej zaprezentowany LG G3. Tymczasem miała miejsce premiera urządzenia o nazwie isai FL, na które wyłączność ma japoński operator KDDI.

Poprzedni model isai miał bliźniaczą specyfikację do G2 – Snapdragon 800, 2 GB pamięci RAM czy ekran o przekątnej 5,2″. Specyfikacja isai FL w dużej mierze przypomina to czym ma się pochwalić G3. Nie wiadomo jaki konkretnie model procesora zagościł w FL. Mówi się, że powinien to być Snapdragon 801, ale niektórzy wierzą, że LG zdąży wraz z Qualcommem i będzie to lepszy, bo bardziej energooszczędny Snapdragon 805. Byłoby ciekawie. ;-)

Wyświetlacz został wykonany w technologii LTPS i legitymuje się oszałamiającą rozdzielczością 2560 x 1440 pikseli (Quad HD) przy przekątnej wynoszącej 5,5″. LG isai FL mając 534 ppi jest pierwszym urządzeniem producenta, który przekroczył próg 500 ppi. Ekran jest oczywiście okalany bardzo cienką ramką.

LG isai FL 2

Reszta specyfikacji przedstawia się następująco: 2 GB pamięci RAM, aparat główny 13 Mpix, aparat przedni 1 Mpix, 32 GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia poprzez kartę microSD, bateria o pojemności 3000 mAh. Całością zarządza oczywiście Android KitKat. Szkoda, że LG isai FL jest trochę ciężki, bo waży 160 gram. Warto wspomnieć, że obudowa jest odporna na kurz i wodę. Pierwszy isai też był wodoodporny, jednak nie wiadomo czy G3 też taki będzie.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona