Asus PF-06 to klawiatura przeznacozna dla serii PadFone?

pf-06_07

Szczerze muszę Wam przyznać, że wizja Asusa PadFone do mnie nie przemawia. Nie widzę sensu w łączeniu tabletu i smartfona. Sam zdecydowanie wolałbym zainwestować w dwa osobne urządzenia lub kupić duży phablet, który miałby 6-7 calowy ekran. Jednak jeśli do tego zestawu byłaby dołączana klawiatura, to musiałbym się jeszcze raz nad tym zastanowić. A właśnie taka klawiatura została ostatnio dostrzeżona w sieci, Asus PF-06.

PadFone jako połączenie smartfona i tabletu nie jest dla mnie interesujący, ale razem z klawiaturą jego sensowność znacząco wzrasta. Asus PF-06 to klawiatura, która ma być przeznaczona do serii PadFone. Według dokumentów w FCC, gdzie została przyłapana, ma się łączyć z tabletem przy pomocy Bluetooth. Będzie ona również mieć wbudowany akumulator o pojemności 4500 mAh, który jednak nie przedłuży nam czasu pracy tabletu.

pf-06_01

Sądzicie, że taka hybryda ma sens, czy może jednak lepiej zainwestować w kilka osobnych urządzeń?

Źródło

Komentarze

  • Tomasz Lenartowski

    Czyli wracamy do strej dobrej funkcjonalności. Pierwszy PadFone miał przecież klawierkę.

  • marcelli

    oczywiście że tak hybryda ma sens używam jej od paru miesięcy jestem bardzo zadowolony obecnie używam padfone infiniti 2 od paru dni i jest to super rozwiązanie próbowałem na dwóch urządzeniach ale to przebija o wieki tamte dwa razem wzięte a pozatem świetnie wygląda

  • Azawakh

    Ja także uważam, że nie jest to głupie rozwiązanie i może się sprawdzić.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona