Ważne

Wyciekły zrzuty ekranu Androida 4.4.3 z nową aplikacją telefonu

nexusae0_dbsl0o

Co prawda przy ostatniej dużej aktualizacji systemu Google dialer został całkowicie przeprojektowany, jednak widocznie w Mountain View uznano, że jego interfejs nie jest wystarczająco spójny z resztą aplikacji i oto mamy rzekomy wygląd aplikacji telefonu z nadchodzącej wersji Androida 4.4.3.

nexusae0_15u6tj

Widzimy w niej zaktualizowaną listę często wybieranych kontaktów, która teraz przybrała formę kart ze zdjęciami kontaktów, a jeżeli takowych nie posiadamy, to ukazują się pierwsze litery osób na kolorowym tle, zupełnie jak w Gmailu. Moim zdaniem, jak to zwykle bywa ostatnimi czasy, design wziął górę nad funkcjonalnością, mam tylko nadzieję, że tak jak w aplikacji Gmail, ten widok będzie dało się wyłączyć.

Owe screeny pojawiły się na forum xda developers, gdzie autor postu twierdzi, iż jego przyjaciel jest pracownikiem Google, o czym zresztą mogą świadczyć kontakty widoczne na zrzucie.

Do screenów z nowych wersji Androida trzeba podchodzić z dystansem, tym bardziej, jeżeli pochodzą z największej kopalni modyfikacji tego systemu w internecie.

2014-04-24 20.10.15

Źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona