Ważne

Ramos P1 to 8-rdzeniowy phablet z 6,44-calowym ekranem

Ramos P1 2
Trwają właśnie targi elektroniki Hong Kong Electronics Fair i możemy spodziewać się kilku nowych urządzeń, które tam zostaną zaprezentowane. Jednym z nich jest Ramos P1, czyli phablet, którego największą zaletą dla wielu będzie ogromny, 6,44-calowy ekran, czyli taki sam jaki w Xperii Z Ultra.

Wspomniany wcześniej 6.44-calowy ekran w phablecie Ramos P1 jest wykonany w technologii IPS i ma rozdzielczość FullHD (1920 x 1080 pikseli). Sercem tego urządzenia jest bardzo popularny w Chinach 8-rdzeniowy procesor MediaTek MT6592 o taktowaniu 1,7 GHz oraz 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Poza tym znajdziemy w nim również 32 GB pamięci wbudowanej, 8-megapikselowy aparat na tylnym panelu wspierany przed diodę LED oraz 5 mpix aparat na przodzie urządzenia. Bateria w tym phablecie ma 2700 mAh pojemności.

Ramos P1 1

Ramos P1 daje nam również możliwość korzystania z dwóch kart sim, która będą pracować w standardzie WCDMA. Pracuje on pod kontrolą Androida 4.2 Jelly Bean. Nie jest na razie znana cena tego urządzenia, ale nie powinna ona należeć do wysokich.

Źródło

Komentarze

 • Ja(ten prawdziwy)

  Chciałbym coś takiego z Windowsem.
  Wiem, można emulować… ale to nie to samo.
  Apropo-umie ktoś odpalić Win na Android, bo mi coś to nie chce w ŻADEN sposób b pójść :p

  • dred

   Z ta bateria podziala ze 3 godziny:-)

   • bo1

    Nieprawda.mam odpowiednik tego z tym samym hardwarem ,(ule one u650) działa normalnie caly dzień.kolos do wszystkiego,polecam.przy tym rozmiarze. drugi tablet do domu ma sens ok 12 cali.

    • Ja(ten prawdziwy)

     Zdaje się, że chodziło mu o czas pracy na baterii, kiedy urządzenie to pracowały pod kontrolą Łyndołsa.

 • Azawakh

  Bardzo ciekawy mikrotablet. Nieźle się zapowiada. Warto na niego zwrócić uwagę.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona