Ważne

Family Guy: The Quest for Stuff debiutuje w App Store i Google Play

screen480x480[1]

Przygody rodziny Griffinów już od piętnastu lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród widzów na całym świecie. Nikogo więc nie powinno dziwić, że z czasem doczekały się one kilku mniej lub bardziej udanych „egranizacji”. Najnowsza z nich, nosząca podtytuł The Quest for Stuff, zadebiutowała niedawno w sklepach App Store i Google Play.

Zadaniem gracza jest tu odbudowa miasta Quahog, które zostało kompletnie zdewastowane w wyniku kolejnego wybryku Petera. Znajdziemy tu więc zarówno całą plejadę postaci, miejsc i wydarzeń znanych z serialu, jak i kilka nowinek wymyślonych specjalnie na potrzeby gry. Niestety, The Quest for Stuff nawet nie stara się udawać, że jest czymś więcej niż prostą produkcją stworzoną z myślą o wyciągnięciu kilku groszy od fanów serii. Osoby chcące sprawdzić się w roli budowniczych wirtualnego Quahog będą więc musiały pogodzić się z takimi niedogodnościami jak dość nachalne mikropłatności i duży nacisk na integrację z serwisami społecznościowymi.

Gra Family Guy: The Quest for Stuff dostępna jest do pobrania za darmo (mikropłatności) z internetowych sklepów App Store i Google Play. Co ciekawe, wersja na iOS oferuje dodatkowe zadania, niedostępne w jej androidowym wcieleniu.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona