Ważne

Boom Beach debiutuje w App Store

screen480x480[1]

Studio Supercell zapisało się w historii gier na urządzenia mobilne niezwykle udaną produkcją Clash of Clans, cieszącą się niesłabnącą popularnością już od niemal dwóch lat. Kilka dni temu w internetowym sklepie App Store miała miejsce premiera ich kolejnego dzieła, będącego duchowym spadkobiercą wspomnianego hitu.

Boom Beach, bo taką właśnie nazwę nosi najnowsza produkcja studia, pozwala nam wcielić się w rolę dowódcy prywatnej armii. Nasze oddziały stacjonują na jednej z malowniczych wysp wchodzących w skład tropikalnego archipelagu. Do naszych główny zadań należeć tu będzie nie tylko rozbudowa własnej bazy, ale też odpieranie ataków wrogich wojsk i przeprowadzanie desantów na wyspy przeciwnika.

Wirtualne potyczki możemy toczyć tu zarówno z komputerem, jak i żywymi graczami z całego świata. Mówiąc krótko: nie da się ukryć, że Boom Beach czerpie pełnymi garściami z mechaniki rozgrywki znanej z Clash of Clans, co może być odebrane zarówno jako zaleta jak i wada tego tytułu. Wszystko zależy od tego, czy poprzednia produkcja studia Supercell zdążyła nam się już przejeść.

Gra Boom Beach dostępna jest do pobrania za darmo (mikropłatności) z internetowego sklepu App Store.

Komentarze

  • D W

    W grze powstała opcja walki teamowej. Powstał team Apple Polska. Znajdź go w grze i dołącz do teamu. Czekamy na wojowników

  • Majk

    Task Force PREDATOR PL zaprasza ambitnych i aktywnych graczy od 35lvl. Miła atmosfera, pomoc w rozwoju, codzienne ataki i żelazne zasady :-)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona