Xiaomi Redmi Note: 300000 sprzedanych egzemplarzy w ciągu 34 minut, ponad 15 milionów zamówień - Tabletowo.pl
Ważne

Xiaomi Redmi Note: 300000 sprzedanych egzemplarzy w ciągu 34 minut, ponad 15 milionów zamówień

Tabletowo.pl Xiaomi Redmi Note: 300000 sprzedanych egzemplarzy w ciągu 34 minut, ponad 15 milionów zamówień Chińskie Ciekawostki Nowości

Tydzień temu Kamil informował Was o tym, że cena Xiaomi Redmi Note będzie bardzo atrakcyjna. Okazuje się, że nowy phablet chińskiego producenta łącząc świetną specyfikację i niską cenę stał się absolutnym hitem sprzedażowym, bowiem najnowsze doniesienia jednoznacznie wskazują na ogromne liczby opisujące skalę zainteresowania tym modelem.

Okazuje się, że Xiaomi Redmi Note w ciągu pierwszych 34 minut od jego premiery został sprzedany w liczbie 300000 egzemplarzy. Oznacza to, że w ciągu minuty sprzedawało się aż 8823 sztuki tego urządzenia. Na etapie przedsprzedaży nowe urządzenie z MIUI zamówiło ponad 15 milionów ludzi. Pokazuje to wyraźnie, że atrakcyjne parametry techniczne, dopracowane oprogramowanie oraz świetna cena, to połączenie, które bardzo skutecznie przyciąga klientów.

Tabletowo.pl Xiaomi Redmi Note: 300000 sprzedanych egzemplarzy w ciągu 34 minut, ponad 15 milionów zamówień Chińskie Ciekawostki Nowości

Jak już pisaliśmy, Xiaomi Redmi Note to phablet z ekranem IPS OGS o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, ośmiordzeniowym procesorem MediaTek MT6592, 1, bądź 2 GB pamięci RAM oraz aparatem o rozdzielczości 13 Mpx. Urządzenie posiada 8 GB wbudowanej pamięci na dane, Bluetooth 4.0, GPS i baterię o pojemności 3200 mAh. System zainstalowany na urządzeniu to MIUI 5 bazowane na Androidzie 4.2 JellyBean. Tańsza wersja urządzenia kosztuje około 130 dolarów, zaś droższa – 160. Nic więc dziwnego, że Redmi Note sprzedaje się jak świeże bułeczki.

Czy ktoś z Was ma ochotę na zakup tego urządzenia? Jak się Wam ono podoba? Zapraszamy do dyskusji.

[źródło]

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona