Wiko VIEW

Teclast G17s 3G: cztery rdzenie MT8382, 3G i GPS

Ostatnio informowaliśmy o tym, że Teclast pracuje nad ciekawym, 7-calowym tabletem z rozdzielczością Full HD. Producent nie zwalnia tempa, bo jak się okazuje wrą prace nad jeszcze innym, nieco słabszym modelem. Mowa o urządzeniu Teclast G17s 3G, które ma być tanim tabletem z przystępnymi parametrami.

Urządzenie nie będzie mogło konkurować z Teclastem TPad P79HD, ponieważ zostanie wyposażone w ekran IPS o przekątnej 7 cali i rozdzielczości 1280 x 800 pikseli. Nie będzie to więc aż tak dobry panel, jakiego oczekujemy od wspomnianego wcześniej modelu. Teclast G17s 3G korzystał będzie z procesora MediaTek MT8382czterordzeniowej jednostki o taktowaniu zegara na poziomie 1,3 GHz. Na wyposażeniu sprzętu znajdą się również GPS, WiFi w standardach b, g i n, Bluetooth, aparat tylny (zapewne około 3 Mpx) i przednia kamerka do połączeń wideo (tu spodziewam się marnej rozdzielczości VGA). Ciekawostką jest fakt. że Teclast G17s 3G będzie zawierał również modem 3G i Dual SIM, co na pewno czyni go bardziej atrakcyjnym urządzeniem.

Produkt według wstępnych ustaleń ma być urządzeniem relatywnie tanim, zaś jego cena zapewne nie przekroczy 100 dolarów.

Na więcej informacji musimy jeszcze poczekać. Jeśli czegokolwiek się dowiemy, na pewno nie omieszkamy Was o tym poinformować.

[źródło]

Komentarze

 • “rozdzielczości 12800 x 800 pikseli”
  DWANAŚCIE TYSIĘCY ? Kupuję go choćby dla szpanu!
  .
  Czekam na resztę info – czy da się dzwonić, ile godzin działa na jednym ładowaniu, jakie ma złącza.

  • A jaki multitasking wydajny przy takim wide-screenie, prawda? :)

   Dzięki za uwagę, już poprawiam :)

   • Myślałem, że poprawiły w druga stronę- w pionie osiem tysięcy px.
    .
    Jeszcze jakby do tego producent się dostosował i szpan na max!

 • ArtiDiTu

  No jezeli faktycznie cena na poziomie 300-350 złotych to niezła nawi z funkcja dzwonienia lub całkiem tani router . Ten MT8382 jest nawet ok. jeżeli nie wymaga się cudów, a jakość Teclast ma coraz lepszą ( np. wg. gizmodo ) .

 • Michu

  Na pewno nie 350 zł , może za granicą . W Grajdowie będzie po 500-600.

 • dred

  Jak 100$, to u nas 400 zl.

 • Azawakh

  Prawdopodobnie niebawem zobaczymy go za jakiś czas w ofercie jednego z “polskich producentów” sprzętu elektronicznego. Może być ciekawie.

 • Kozubix

  O nastepca GoClever Aries70 :) (Teclast G17 to właśnie ten sprzęt)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona