Wiko VIEW

Humble Mobile Bundle 4 – gry na Androida za… ile chcesz

mobile_bundle_4

Jeżeli śledzicie uważnie Tabletowo.pl to z pewnością nie jest Wam obca akcja Humble Bundle. Dzięki niej otrzymujemy możliwość nabycia wielu ciekawych gier w naprawdę niskiej cenie. Dziś w edycji “Humble Mobile Bundle 4″ dostępne są 4 tytuły przy dowolnej wpłacie oraz 2 dodatkowe dla osób, które zapłacą więcej niż aktualna średnia.

Gry znajdujące się w ofercie są przeznaczone tylko dla urządzeń z systemem Android. Aby skorzystać z promocji, należy udać się na stronę Humble Bundle. Następnie od nas zależy, czy zapłacimy przykładowo 1 centa, by dostać 4 tytuły, czy też więcej niż aktualna średnia wpłat (w tym momencie wynosząca 3,67 dolary, czyli około 11 złotych), co skutkuje otrzymaniem dodatkowych dwóch gier.

Oczywiście nieodłącznym elementem akcji jest możliwość rozdysponowania naszych pieniędzy na różne cele w wybranych przez nas proporcjach. I tak, możemy podzielić naszą kwotę na twórców gry, właścicieli strony oraz cele charytatywne. Po wszystkim pozostaje nam zapłacić – możemy tego dokonać zarówno podając dane naszej karty płatniczej, bądź też używając konta typu Google Wallet czy PayPal. Link do listy naszych gier przyjdzie na podany adres mailowy. Pozycje będzie można pobrać bezpośrednio przez odnośniki jak i kody QR, znajdujące się przy każdym tytule.

Jakie zatem tytuły na nas czekają?

Gry dostępne tylko przy zapłaceniu kwoty przekraczającej aktualną średnią wpłat:

Breach & Clear

Ponieważ ostatnia pozycja – Badland – dostępna jest w Google Play za darmo, jej obecność w grach droższych może wywoływać zdziwienie. Humble Bundle spieszy tutaj z wyjaśnieniem. Okazuje się, że dostępna wersja to Badland Premium, która zawiera w sobie wszystkie pakiety ‘in-game’ (tryb multiplayer, brak reklam, wiele dodatkowych poziomów etc.) które normalnie kosztują 2,99 dolary:

This includes the Day II Pack (40 new levels, 120 new missions, 17 new achievements), Multiplayer (17 new levels, 3 new characters), and all ads and waiting removed!

Szybko podliczając – normalnie za wszystkie sześć gier trzeba by zapłacić około 45 złotych. Humble Bundle daje nam o wiele korzystniejszą ofertę, w której możemy zaoszczędzić ponad 30 złotych. Warto również wziąć pod uwagę fakt, iż firma ma w zwyczaju dodawać w trakcie akcji jeszcze jeden (bądź dwa) tytuły do kolekcji.

Na aktualny moment zakupiono już blisko 95 tys. zestawów przy średniej 3,67 dolary od sztuki. Chcecie powiększyć te statystyki? Macie na to czas do wtorku, 18 marca.

[źródło]

Komentarze

 • Czytelnik

  Szanowny Panie Redaktorze,
  pisząc o kwocie, powinien Pan użyć słowa “dolar” w dopełniaczu, a więc “3,67 dolara”, “2,99 dolara” lub “3 dolary 67 centów”, “2 dolary 99 centów” albo najzwyczajniej w świecie “3,67$”, “2,99$”. To, co Pan napisał, po prostu razi w oczy.

  • spawnn

   Sam nigdy nie poprawiam innych, ale w ramach wyjątku: Jak już to “$3,67” i “$2,99”, uwielbiam poprawiających, którzy sami robią błędy w czasie poprawiania :P Kto mieczem wojuje, od miecz ginie ;) Peace

   • Czytelnik

    Drogi spawnn,

    niestety, ale pisząc w języku polskim, nie ma to znaczenia – ponieważ nie jest to przez nikogo uregulowane. Wspomnę także o tym, że i w Stanach Zjednoczonych kiedyś to nie miało znaczenia. Ciężko zatem nazwać to błędem.
    Co do Ciebie, po dwukropku nie używamy wielkiej litery, a zdania kończymy kropką a nie “:P” czy “;)”.

    • spawnn

     Może nie jest to formalny błąd, ale “to, co Pan napisał, po prostu razi w oczy”, a ponieważ symbol odnosi się do amerykańskiej waluty, warto zapisywać ją tak jak oni, a zaręczam, że we współczesnej Ameryce Północnej nie spotyka się innego zapisu. Co było kiedyś to fajna ciekawostka, lubię historię, więc i sam dodam że dawniej przodkowie części obywateli Stanów Zjednoczonych pochodzili z Europy i nie wiedzieli o istnieniu kontynentu, na którym leżą dzisiejsze Stany, aczkolwiek nie wiem co moja jak i pańska ciekawostka tutaj wnosi ;) Specjalnie na koniec użyłem “;)”, tutaj już tłumaczeń oszczędzę, żeby nie odebrać zabawy, ale podpowiem: jest Pan w Internecie i uczestniczy w tzn. wymianie komentarzy, a nie listów formalnych. Występują pewne różnice w stylu, choć i to pewnie “nie jest to przez nikogo uregulowane”. Aczkolwiek to tylko mała dygresja, bo dyskusji na temat tego jak może/powinna wyglądać wypowiedź w Internecie nie mam ochoty prowadzić, ale świadomie łamiąc czyjeś regulacje, zostanę przy emotikonach :P

    • spawnn

     Tak jeszcze tylko dodam, że oczywiście nie uważam moich wypowiedzi za bezbłędne, na szczęście dla poprawnej polszczyzny nie zarabiam “piórem” i jestem mniej lub bardziej świadom różnych błędów jakie popełniam, ale mam do tego prawo. Tak samo jak Pan do poprawiania i dbania o poprawną polszczyznę, co popieram w stosunku do treści artykułu, bo ten powinien być poprawnie napisany dla zwiększenia profesjonalizmu. Po prostu rzuciło mi się w oczy nietypowe zapisanie symbolu, nie widzę powodu by na przekór świata pisać go inaczej, nawet jak nikt tego nie reguluje, nieformalne zasady też są ważne, więc na przyszłość przy poprawianiu kogoś proponuje zachować większą czujność/zwrócić na to uwagę, inaczej ktoś inny może zostać “porażony w oczy” :P Ot co, dziękuję i dobranoc.

 • Czy ktoś grał w te gry? Wyróżniają się one czymkolwiek by było w ogóle sens grzać łącze na download?
  .
  Ten reklamowy filmik nie specjalnie zachęca – dlatego się pytam.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona