Wiko VIEW

Odnowiony Nexus 7 2012 znowu dostępny w sklepie Asusa

Google-Nexus-7-inne-01

Pamiętacie czas, kiedy Nexus 7 w swojej pierwotnej formie dokonał przewrotu na rynku tabletów? To nadal bardzo atrakcyjne urządzenia i zainteresowanych nimi śpieszę poinformować, że w sklepie Asusa znowu są dostępne z dopiskiem odnowione. Do kupienia są dwie wersje pojemnościowe – 8 i 16 GB. W przypadku tej pojemniejszej wersji oszczędność względem fabrycznie nowej sztuki waha się do stu do dwustu złotych.

O co chodzi z tym dopiskiem odnowiony? Mowa tu o refurbished. U nas nie jest to popularna praktyka, ale na zachodzie to całkiem normalne. Najczęściej sprzęt oznaczony słowem refurbished oznacza, że miał on jakąś usterkę. Została ona usunięta, ale produkt nie może już wrócić na sklepowe półki  jako nowy, więc pojawia się na rynku, z oznaczeniem odnowiony. Nie musi to być jednak tylko usterka, ale też zwrot, bo np. urządzenie się klientowi nie spodobało itp. To nasze święte prawo (w Polsce przy zakupach na odległość) do zwrotu bez podania przyczyny.

Wracając do Neusa 7. Tutaj dostępne są wersje Wi-Fi, za 499 i 699 zł kolejno za 8 i 16 GB. Wysyłka jest darmowa. Nie ma informacji czy tablety z modemem 3G również pojawią się jako odnowione.

źródło: czytelnik „Łukasz Kluz” – dzięki

Komentarze

 • armi

  na tą chwilę to marna oferta

  teraz w tej cenie powinien być Nexus II

 • pit

  odnowione za taka cenę stary model. gora 300zl mogę dac

  • armi

   no za 300-350 za 8GB i może bym się skusił :)

   ale jak mam dać 700 za 16GB to dołożę 200 i mam NII 16GB

 • DiamondBack

  Zwłaszcza, że to używki.

 • Fedurrr

  A potem dolozysz kolejne i kolejne ….200zl i kupisz co? Nowy tablet w chwili zakupu juz jest używany więc to nie problem. Problem w tym ze te tablety maja chyba krótsza …gwarancje? Czy się nie myle? Bo jeśli 2 lata to wciąż warto o ile komuś wystarcza 16gb, dla mnie 32gb to min.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona